Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Field of Lost Shoes (2015) HD

Field of Lost Shoes (2015) HD

Send the boys in... and may God forgive meMar. 30, 2015 96 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Lauren Holly isMrs. Clinedinst
Mrs. Clinedinst
Jason Isaacs isJohn C. Breckinridge
John C. Breckinridge
Nolan Gould isRobert / Sir Rat
Robert / Sir Rat
Keith David isOld Judge
Old Judge
David Arquette isCaptain Henry A. DuPont
Captain Henry A. DuPont
Luke Benward isJohn Wise
John Wise
Tom Skerritt isUlysses S. Grant
Ulysses S. Grant
Max Lloyd-Jones isSam Atwill
Sam Atwill
Zach Roerig isJack Stanard
Jack Stanard
Mary Mouser isLibby Clinedinst
Libby Clinedinst

PËRSHKRIMI

Bazuar në Luftën Civile në Amerikë, me kulm në betejën e Nju Marketit. Një grup kadetësh adoleshentë duhet të vendosin se për kë dheçfarë do luftojnë.

TITULLI ORIGJINALField of Lost Shoes
VLERSIMI IMDb5.8 votes
VLERSIMI TMDb6 17 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...