Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Fifty Shades Darker (2017) HD

Fifty Shades Darker (2017) HD

Every fairy tale has a dark side.Feb. 08, 2017 (USA)118 Min.R
Your rating: 9
8 21 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Suze Dunbar
Director

Aktoret

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Eric Johnson isJack Hyde
Jack Hyde
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Bella Heathcote isLeila Williams
Leila Williams
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Victor Rasuk isJosé Rodriguez
José Rodriguez
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Bruce Altman isJerry Roach
Jerry Roach

Pershkrimi

Ndërkohë që Kristian përballet me demonët e tij, Anastasia duhet të përballet me urrejtjen dhe xhelozinë e femrave përpara saj.

Titulli origjinalFifty Shades Darker
Vleresimi IMDb4.7 37,199 votes
Vleresimi TMDb5.9 1651 votes