Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Fighting with My Family (2019) HD

Fighting with My Family (2019) HD

A comedy about a family that fights a little differently.Feb. 14, 2019 108 Min.
Your rating: 2
7 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Lindur në një familje të mundimshme të shtrënguar, Paige dhe vëllai i saj Zak janë ekstazë kur fitojnë mundësinë për një herë në jetë për të provuar për WWE. Por kur vetëm Paige fiton një vend në programin e trajnimit konkurrues, ajo duhet të lërë pas të dashurit e saj dhe të përballet me këtë botë të re…

Titulli origjinalFighting with My Family
Vleresimi IMDb7.4 votes
Vleresimi TMDb6.5 165 votes
Loading...