Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
At First Light (2018) HD

At First Light (2018) HD

Mar. 10, 2018 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Aleksa, një vajzë gjimnaziste, rastësisht ekspozohet ndaj një fenomeni të çuditshëm i cili e bën të fitojë aftësi të mbinatyrshme të pashpjegueshme. Ajo është zgjedhur nga një racë shumë e hershme alienësh si mjeti i komunikimit mes tyre dhe njerëzve. Por a është kjo diçka e mirë, apo rreziku do jetë fundi për të dhe djalin që e do, përfshirë dhe gjithë njerëzimin?

Titulli origjinalFirst Light
Vleresimi IMDb5.4 votes
Vleresimi TMDb6.1 7 votes