Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
First Man (2018) HD

First Man (2018) HD

One giant leap into the unknownOct. 11, 2018 141 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Ryan Gosling isNeil Armstrong
Neil Armstrong
Claire Foy isJanet Shearon
Janet Shearon
Jason Clarke isEd White
Ed White
Kyle Chandler isDeke Slayton
Deke Slayton
Corey Stoll isBuzz Aldrin
Buzz Aldrin
Patrick Fugit isElliot See
Elliot See
Ciarán Hinds isRobert R. Gilruth
Robert R. Gilruth
Olivia Hamilton isPatricia White
Patricia White
Pablo Schreiber isJim Lovell
Jim Lovell

PËRSHKRIMI

Një vështrim në jetën e astronautit, Neil Armstrong dhe misionin legjendar hapësinor që e bëri atë të bëhet, njeriu i parë që ecën në Hënë më 20 korrik 1969…

TITULLI ORIGJINALFirst Man
VLERSIMI IMDb7.6 votes
VLERSIMI TMDb7.1 993 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...