Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Foolish Plan (2016) HD

Foolish Plan (2016) HD

Dec. 11, 2016 88 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Plani i çmendur Një burrë dhe gruaja e tij futen në një borxh të madh në lojëra fati dhe pastaj aksidentalisht përfshihen në një garë me disa gangsterë për të marrë një pasqyrë magjike…

Titulli origjinal呆呆计划
Vleresimi IMDb5.0 votes
Loading...