Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Forsaken (2015) HD

Forsaken (2015) HD

Sep. 16, 2015 (Canada, France, USA)90 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Jon Cassar
Director

AKTORËT

Demi Moore isMary-Alice Watson
Mary-Alice Watson
Kiefer Sutherland isJohn Henry Clayton
John Henry Clayton
Donald Sutherland isRev. Clayton
Rev. Clayton
Brian Cox isJames McCurdy
James McCurdy
Siobhan Williams isEmily Chadwick
Emily Chadwick
Michael Wincott isDave Turner
Dave Turner
Landon Liboiron isWill Pickard
Will Pickard
Greg Ellis isTom Watson
Tom Watson
Aaron Poole isFrank Tillman
Frank Tillman

PËRSHKRIMI

Kiefer Dhe Donald Sutherland ndajnë ekranin në këtë skenë perëndimore që bën fjalë rreth një pasaniku të hidhur që përpiqet për të bërë marrëveshje me babain e tyre të ftohtë ndërsa komuniteti i tyre është i rrethuar nga hajdutë tokash të pamëshirshëm.

TITULLI ORIGJINALForsaken
VLERSIMI IMDb6.3 6,842 votes
VLERSIMI TMDb5.9 83 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...