Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Fractured (2019) HD

Fractured (2019) HD

Sep. 22, 2019 100 Min.
Your rating: 0
9.3 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Sam Worthington isRay Monroe
Ray Monroe
Lily Rabe isJoanne Monroe
Joanne Monroe
Stephen Tobolowsky isDr. Berthram
Dr. Berthram
Adjoa Andoh isDr. Isaacs
Dr. Isaacs
Lauren Cochrane isOfficer Childes
Officer Childes
Shane Dean isOfficer Griggs
Officer Griggs
Stephanie Sy isNurse Anne
Nurse Anne
Chad Bruce isSecurity Guard Jeff
Security Guard Jeff
Derek James Trapp isOrgan Orderly #2
Organ Orderly #2
Dennis Scullard isYoung Father
Young Father

PËRSHKRIMI

Një çift ndalon në një pikë karburanti, ku krahu i vajzës së tyre 6-vjeçare thyhet. Ata nxitojnë për në spital. Diçka e çuditshme ndodh atje. Gruaja dhe vajza zhduken…

TITULLI ORIGJINALFractured
VLERSIMI IMDb6.3 votes
VLERSIMI TMDb6.7 200 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...