Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Furry Vengeance (2010) HD

Furry Vengeance (2010) HD

He came. He saw. They conquered.Apr. 02, 2010 (USA, United Arab Emirates)92 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Roger Kumble
Director

AKTORËT

Brendan Fraser isDan Sanders
Dan Sanders
Ken Jeong isNeal Lyman
Neal Lyman
Brooke Shields isTammy Sanders
Tammy Sanders
Matt Prokop isTyler Sanders
Tyler Sanders
Alice Drummond isMrs. Martin
Mrs. Martin

PËRSHKRIMI

Një njeri i thjeshtë (Brendan Fraser) shpërngulet bashkë me familjen e tij në Oregon, në një zonë me pyje. Ai mendon që në këtë vend jeta e tij do të jetë më e lehtë dhe me ajër të pastër deri kur takon njëfarë Z. Lajmen, një ndërtues shtëpiash verore me një kompani të vetën të quajtur Ndërmarrja Lajmen, ata do të përballet me një grup protestuesish të cilët nuk duan që shtëpia e tyre të shkatërrohet, por të qëndrojnë siç ka qenë gjithmonë, midis ajrit të pastër në pyje.

TITULLI ORIGJINALFurry Vengeance
VLERSIMI IMDb3.8 12,870 votes
VLERSIMI TMDb4.6 118 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...