Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The General’s Daughter (1999) HD

The General’s Daughter (1999) HD

Go behind the lies.Jun. 18, 1999 (USA, Germany)116 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Simon West
Director

AKTORËT

John Travolta isPaul Brenner
Paul Brenner
Madeleine Stowe isSara Sunhill
Sara Sunhill
James Cromwell isLt. Gen. Joseph Campbell
Lt. Gen. Joseph Campbell
Timothy Hutton isCol. William Kent
Col. William Kent
Leslie Stefanson isCapt. Elizabeth Campbell
Capt. Elizabeth Campbell
Daniel von Bargen isPolice Chief Yardley
Police Chief Yardley
Clarence Williams III isColonel George Fowler
Colonel George Fowler
James Woods isCol. Robert Moore
Col. Robert Moore
John Beasley isCol. Dr. Donald Slesinger
Col. Dr. Donald Slesinger
Boyd Kestner isCapt. Jake Elby
Capt. Jake Elby

PËRSHKRIMI

Kur vajza e një komandanti të njohur dhe të respektuar vritet, një agjent i fshehtë është i thirrur për të shqyrtuar këtë çështje dhe gjen disa fakte të mbuluara nga lart në West Point.

TITULLI ORIGJINALThe General's Daughter
VLERSIMI IMDb6.3 44,275 votes
VLERSIMI TMDb6 168 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...