Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Generation Iron 2 (2017) HD

Generation Iron 2 (2017) HD

Is there a limit?May. 12, 2017 106 Min.
Your rating: 1
3 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Vlad Yudin
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Rejisori i Gjeneratës së Hekurit, vjen vazhdimësia e parashikuar që do të përshkruaj 5 nga yjet më të fuqishëm të bodybuilding dhe palestëres në një kërkim për të arritur fizikun përfundimtar dhe duke e marrë atë në nivelin e ardhshëm ekstrem. Në botën e medias sociale dhe në internet, rregullat kanë ndryshuar si në atë që e bën një ndërtesë portreti të madhe të trupit. Në mesin e të tjerëve, ndër të tjera, shfaqet Kai Greene, Calum Von Moger, Rich Piana, ky film do të eksplorojë një gjeneratë të re të bodybuilderëve dhe si kjo botë e re dhe njerëzit e rinj do të përfundojnë rrugën e tyre për përsosmëri fizike.

TITULLI ORIGJINALGeneration Iron 2
VLERSIMI IMDb6.1 votes
VLERSIMI TMDb7.6 12 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...