Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Generation Iron 3 (2018) HD

Generation Iron 3 (2018) HD

Dec. 07, 2018 75 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Vlad Yudin
Director

Aktoret

Kai Greene isHimself
Himself

Pershkrimi

Duke udhëtuar nëpër botë përfshirë Indinë, Brazilin, Kanadanë, Europën, Afrikën dhe SHBA, Gjenerata e Hekurit 3 do të intervistoj dhe do të ndjek bodybuilderët, trajnerët, ekspertët dhe fansat për të vendosur se si duhet të duket fiziku ideal universal…

Titulli origjinalGeneration Iron 3
Vleresimi IMDb6.3 votes
Vleresimi TMDb6.3 8 votes
Loading...