Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Get Santa (2014) HD

Get Santa (2014) HD

Dec. 05, 2014 102 Min.
Your rating: 10
10 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Baba dhe bir bashkohen për të shpëtuar Krishtlindjen, pasi marrin vesh që Babagjyshi po flinte në garazhin e tyre…

TITULLI ORIGJINALGet Santa
VLERSIMI IMDb6.2 votes
VLERSIMI TMDb6.3 40 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...