Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Ghosts of Girlfriends Past (2009) HD

Ghosts of Girlfriends Past (2009) HD

You can't always run from your past.May. 01, 2009 100 Min.
Your rating: 0
9.3 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Mark Waters
Director

AKTORËT

Jennifer Garner isJenny Perotti
Jenny Perotti
Michael Douglas isUncle Wayne
Uncle Wayne
Robert Forster isSergeant Volkom
Sergeant Volkom
Anne Archer isVonda Volkom
Vonda Volkom
Emma Stone isAllison Vandermeersh
Allison Vandermeersh

PËRSHKRIMI

Konor Midi është lloji i mashkullit që ndahet me tre të dashura njëkohësisht, Me anë të një video-telefonate. Kështu që kur shkon në dasmën e të vëllait ai ka një qëllim të vetëm: të shkojë në shtrat me shoqëruesen e vetme të nuses që për njëfarë arsyeje i ka shpëtuar. Por fantazma e xhaxhait të tij të ndjerë Uejn, i cili ishte njeriu që i mësoi t’i dashurojë dhe t’i lërë femrat, ka një tjetër qëllim në mendje: të vendosë në vend besimin e humbur të Konorit ndaj dashurisë, një detyrë e vështirë që kërkon bashkëpunimin e shumë, shumë fantazmave të ish të dashurave.

TITULLI ORIGJINALGhosts of Girlfriends Past
VLERSIMI IMDb5.8 votes
VLERSIMI TMDb5.8 1156 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...