Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Girl with the Dragon Tattoo (2011) HD

The Girl with the Dragon Tattoo (2011) HD

Evil shall with evil be expelled.Dec. 14, 2011 (USA, Sweden, Norway)158 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Daniel Craig isMikael Blomkvist
Mikael Blomkvist
Rooney Mara isLisbeth Salander
Lisbeth Salander
Christopher Plummer isHenrik Vanger
Henrik Vanger
Goran Visnjic isDragan Armansky
Dragan Armansky
Stellan Skarsgård isMartin Vanger
Martin Vanger
Robin Wright isErika Berger
Erika Berger
Steven Berkoff isDirch Frode
Dirch Frode
Joely Richardson isAnita Vanger
Anita Vanger
Embeth Davidtz isAnnika Blomkvist Giannini
Annika Blomkvist Giannini
Geraldine James isCecilia Vanger
Cecilia Vanger

PËRSHKRIMI

Gazetari Mikael Blomkvist është ngarkuar për kërkimin e një gruaje që ka qenë e zhdukur për dyzet vjet.Me të bashkohet dhe Lisbeth Salander, një hacker i ri kompjuterik.

TITULLI ORIGJINALThe Girl with the Dragon Tattoo
VLERSIMI IMDb7.8 347,198 votes
VLERSIMI TMDb7.1 2107 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...