Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Glass Jaw (2018) HD

Glass Jaw (2018) HD

Oct. 26, 2018 98 Min.
Your rating: 3
8.7 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Glass Jaw është historia e shpengimit të Travis Austin, një boksier  i cili shkon në burg dhe humb gjithçka. Pas lirimit të tij, ai përjeton sprovat dhe vuajtjet e shëlbimit të reputacionit të tij, rripit të tij dhe dashurisë së tij të vërtetë.

TITULLI ORIGJINALGlass Jaw
VLERSIMI IMDb8.2 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...