Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Only God Forgives (2013) HD

Only God Forgives (2013) HD

Time to Meet The DevilMay. 30, 2013 (Denmark, France, USA, Sweden)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Julian, një trafikant droge që është zhvilluar në botën kriminale të Benkokut, e sheh jetën t’i ngatërrohet edhe më tepër kur nëna e tij e detyron të kërkojë dhe të vrasë përgjegjësit për vdekjen e vëllait të tij.

TITULLI ORIGJINALOnly God Forgives
VLERSIMI IMDb5.7 89,259 votes
VLERSIMI TMDb5.4 734 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...