Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Gods of Egypt (2016) HD

Gods of Egypt (2016) HD

The battle for eternity beginsFeb. 25, 2016 (USA, Australia)127 Min.PG-13
Your rating: 0
8 10 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Heroi i vdekshëm, Bek bashkohet me Zotin Horus në një aleancë kundra Setit, Zotit të pamëshirshëm të errësirës, që ka pushtuar padrejtësisht fronin e Egjiptit, duke zhytur perandorinë e vetme paqësore dhe të begatë, në kaos e konflikt.

TITULLI ORIGJINALGods of Egypt
VLERSIMI IMDb5.5 72,426 votes
VLERSIMI TMDb5.2 1009 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...