Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Good Will Hunting (1997) HD

Good Will Hunting (1997) HD

Some people can never believe in themselves, until someone believes in them.Dec. 05, 1997 (USA)126 Min.R
Your rating: 1
7.8 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Gus Van Sant
Director

Aktoret

Robin Williams isSean Maguire
Sean Maguire
Matt Damon isWill Hunting
Will Hunting
Ben Affleck isChuckie Sullivan
Chuckie Sullivan
Stellan Skarsgård isProf. Gerald Lambeau
Prof. Gerald Lambeau
Casey Affleck isMorgan O'
Morgan O'
Cole Hauser isBilly McBride
Billy McBride

Pershkrimi

Një vrasës i kalitur bën lojë të dyfishtë në një luftë mes dy bandave ruse dhe bëhet objekt i një armiku të panjohur.

Titulli origjinalGood Will Hunting
Vleresimi IMDb8.3 650,094 votes
Vleresimi TMDb7.8 2227 votes