Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Goodbye First Love (2011) HD

Goodbye First Love (2011) HD

Jul. 04, 2011 108 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Valérie Bonneton isLa mère de Camille
La mère de Camille
Serge Renko isLe père de Camille
Le père de Camille
Özay Fecht isLa mère de Sullivan
La mère de Sullivan
Max Ricat isLe frère de Sullivan
Le frère de Sullivan
Philippe Paimblanc isLe 1er antiquaire
Le 1er antiquaire
Patrice Movermann isLe 2e antiquaire
Le 2e antiquaire

PËRSHKRIMI

Një 15-vjeçar zbulon gëzimet dhe dhimbjet e dashurisë së parë me një adoleshente më të vjetër, por në vitet që pasojnë, e cila fillon gjatë adoleshencës së tyre dhe vazhdon pas 8 vjetësh mungesë të Sulivanit në eksplorimin e botës…

TITULLI ORIGJINALUn amour de jeunesse
VLERSIMI IMDb6.6 votes
VLERSIMI TMDb6.1 55 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...