Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Goon (2011) HD

Goon (2011) HD

Meet Doug, The Nicest Guy You'll Ever Fight.Jan. 06, 2012 (USA, Canada)92 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Eugene Levy isDr. Glatt
Dr. Glatt
Marc-André Grondin isXavier Laflamme
Xavier Laflamme
Kim Coates isRonnie Hortense
Ronnie Hortense
Nicholas Campbell isRollie Hortense
Rollie Hortense
Richard Clarkin isGord Ogilvey
Gord Ogilvey
Jonathan Cherry isMarco Belchoir
Marco Belchoir

PËRSHKRIMI

Doug Glatt, nuk është aspak i kënaqur me punën e tij dhe e vetmja gjë që di të bëjë është të ndeshet me grushta. Por kur ai shkon me shokun e tij të shohë një ndeshje hokei dhe rreh më të fortin e skuadrës kundërshtare, talneti i tij do t’i sjellë një karrierë të re

TITULLI ORIGJINALGoon
VLERSIMI IMDb6.8 72,652 votes
VLERSIMI TMDb6.4 279 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...