Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018) HD

Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018) HD

Halloween comes to life.Oct. 11, 2018 90 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Ari Sandel
Director

AKTORËT

Madison Iseman isSarah Quinn
Sarah Quinn
Ken Jeong isMr. Chu
Mr. Chu
Jack Black isR. L. Stine (uncredited)
R. L. Stine (uncredited)
Shari Headley isMrs. Carter
Mrs. Carter

PËRSHKRIMI

Soni dhe Semi janë dy adoleshentë që e quajnë veten gjuetarë thesaresh. Në kërkim brenda një shtëpie të braktisur, gjejnë një kukull të pazakontë ventrikulisti. Aventura e vërtetë fillon kur kukulla ngjallet dhe futet në jetën e tyre pikërisht një natë para Hallouinit…

TITULLI ORIGJINALGoosebumps 2: Haunted Halloween
VLERSIMI IMDb5.8 votes
VLERSIMI TMDb5.7 144 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...