Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Gotti (2018) HD

Gotti (2018) HD

A real American godfatherJun. 15, 2018 105 Min.
Your rating: 10
8.8 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

John Travolta isJohn Gotti
John Gotti
Kelly Preston isVictoria Gotti
Victoria Gotti
Stacy Keach isNeil Dellacroce
Neil Dellacroce
Pruitt Taylor Vince isAngelo Ruggiero
Angelo Ruggiero
Lydia Hull isProsecutor Giacalone
Prosecutor Giacalone
Spencer Lofranco isJohn Gotti Jr.
John Gotti Jr.
Ashley Cusato isNurse Snow
Nurse Snow
Nico Bustamante isFrankie Gotti
Frankie Gotti

Permbledhje

Xhon Gotti ngrihet në krye të botës se krimit në qytetin e Nju Jorkut për t’u bërë shefi i familjes së krimit të Gambino. Jeta e tij merr një kthesë të trazuar ndërsa përballet me tragjedi, gjykime të shumta dhe një dënim me burg….

Titulli origjinalGotti