Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Green Street Hooligans 2 (2009) HD

Green Street Hooligans 2 (2009) HD

Stand Your GroundMar. 23, 2009 94 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Graham McTavish isBig Marc Turner
Big Marc Turner
Treva Etienne isArthur Mason
Arthur Mason
Luke Massy isKeith Morrison
Keith Morrison
Nicky Holender isNed Hastings
Ned Hastings
Marina Sirtis isVeronica Mavis
Veronica Mavis
Deobia Oparei isDerrick Jackson
Derrick Jackson
Vernon Wells isTankersley Governor
Tankersley Governor
Matthias Hues isSoccer Player
Soccer Player

Pershkrimi

Pas kulmit të “Green Street Hooligans”, disa pjesëtarë të Uest Ham dhe Milluollit përfundojnë në burg. GSE shpejt zbulon mizorinë e jetës brenda sepse janë objektiv i vazhdueshëm i grupit më të shumtë në numër dhe më të mirë financuar të Milluollit…

Titulli origjinalGreen Street Hooligans 2
Vleresimi IMDb5.0 votes
Vleresimi TMDb5 120 votes
Loading...