Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Gridlock’d (1997) HD

Gridlock’d (1997) HD

Life is a traffic jam.Jan. 29, 1997 91 Min.
Your rating: 10
6 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Pasi një shoqe e tyre merr mbidozë, Spun dhe Streç vendosin ta lënë drogën dhe të hyjnë në një program rehabilitimi. Përpjekjet e tyre duket se nuk kanë shumë rezultat, pasi shkojnë nga një zyrë në tjetrën, duke ia mbathur nga shitësit e drogës dhe nga policia…

Titulli origjinalGridlock'd
Vleresimi IMDb7.0 votes
Vleresimi TMDb6.9 90 votes
Loading...