Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Grown Ups 2 (2013) HD

Grown Ups 2 (2013) HD

Just because they're a little older doesn't mean they've grown up.Jul. 11, 2013 (USA)100 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Dennis Dugan
Director

Aktoret

Adam Sandler isLenny Feder
Lenny Feder
Kevin James isEric Lamonsoff
Eric Lamonsoff
Chris Rock isKurt McKenzie
Kurt McKenzie
David Spade isMarcus Higgins
Marcus Higgins
Salma Hayek isRoxanne Chase-Feder
Roxanne Chase-Feder
Maya Rudolph isDeanne McKenzie
Deanne McKenzie
Maria Bello isSally Lamonsoff
Sally Lamonsoff

Pershkrimi

Duke shpresuar se do t’i ofronte një jetë më të qetë familjes së tij, Lenni Feder largohet nga kaosi i Hollivudit dhe transferohet në vendlindjen e tij. Përveç miqve të tij të vjetër, femijëve të tyre, shoferëve të autobusve dhe policëve të shkrehur leni do të përballet edhe me shumë surpriza të tjera…..

Titulli origjinalGrown Ups 2
Vleresimi IMDb5.4 113,425 votes
Vleresimi TMDb5.8 964 votes