Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Grown Ups (2010) HD

Grown Ups (2010) HD

Boys will be boys. . . some longer than others.Jun. 24, 2010 (USA)102 Min.PG-13
Your rating: 0
8.9 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Dennis Dugan
Director

AKTORËT

Adam Sandler isLenny Feder
Lenny Feder
Salma Hayek isRoxanne Chase-Feder
Roxanne Chase-Feder
Maria Bello isSally Lamonsoff
Sally Lamonsoff
Maya Rudolph isDeanne McKenzie
Deanne McKenzie
Kevin James isEric Lamonsoff
Eric Lamonsoff
Rob Schneider isRob Hilliard
Rob Hilliard
Chris Rock isKurt McKenzie
Kurt McKenzie
Jamie Chung isAmber Hilliard
Amber Hilliard
David Spade isMarcus Higgins
Marcus Higgins

PËRSHKRIMI

Pasi e kryen shkollën e lart të basketballit pas 30 vitesh trajneri i tyre vdes, pesë miqët e mirë dhe ish shokët janë ribashkuar për ta kaluar një fundjavë në pushime.

TITULLI ORIGJINALGrown Ups
VLERSIMI IMDb6.0 188,587 votes
VLERSIMI TMDb6 1411 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...