Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Gun (2010) HD

Gun (2010) HD

One Gun. Many Lives Lost.Jun. 10, 2010 81 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

James Remar isDetective Rogers
Detective Rogers
Paul Calderon isDetective Jenkins
Detective Jenkins

PËRSHKRIMI

Një luftë për pushtet dhe para në rrugët e Detroidit, të fajshëm dhe të pafajshëm humbin jetën… Ejnxhëll ka një sekret, a do mundet ai ta çojë detyrën e tij deri n fund?…

TITULLI ORIGJINALGun
VLERSIMI IMDb5.0 votes
VLERSIMI TMDb5.5 43 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...