Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Happy Death Day 2U (2019) HD

Happy Death Day 2U (2019) HD

Death makes a killer comebackFeb. 13, 2019 100 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jessica Rothe isTree Gelbman
Tree Gelbman
Israel Broussard isCarter Davis
Carter Davis
Suraj Sharma isSamar Ghosh
Samar Ghosh
Steve Zissis isDean Bronson
Dean Bronson
Ruby Modine isLori Spengler
Lori Spengler
Phi Vu isRyan Phan
Ryan Phan
Sarah Yarkin isDre Morgan
Dre Morgan
Rachel Matthews isDanielle Bouseman
Danielle Bouseman
Charles Aitken isGregory Butler
Gregory Butler
Laura Clifton isStephanie Butler
Stephanie Butler

Permbledhje

Studentja Tri përballet sërish me vdekjen e saj ditë pas dite derisa të gjejë vrasësin me maskë. Por këtë radhë gjërat ndërlikohen pasi ajo zhvendoset në një tjetër dimension, ku i duhet të bëjë zgjedhje të vështira.

Titulli origjinalHappy Death Day 2U
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.2 1477 votes