Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Hard Boiled Sweets (2012) HD

Hard Boiled Sweets (2012) HD

No soft centres.Mar. 09, 2012 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

ob Boss është mësuar të marrë atë që do, ai kontrollon Southendin, ka femrat më të bukura, dhe një milion paund në një valixhe në shtëpi. Në këtë botë gjithçka e ka një çmim dhe shefi i tij do vijë për të marrë paratë. Por shumë plane janë organizuar për t’i grabitur ato nga duart e atij që i ka…

TITULLI ORIGJINALHard Boiled Sweets
VLERSIMI TMDb4.1 10 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...