Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Harpoon (2019) HD

Harpoon (2019) HD

Jan. 24, 2019 82 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Rob Grant
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Rivalitetet, sekretet e errëta dhe tensioni seksual shfaqen kur tre miqtë më të mirë e gjejnë veten të bllokuar në një jaht në mes të oqeanit në rrethana të dyshimta.

TITULLI ORIGJINALHarpoon
VLERSIMI IMDb5.9 votes
VLERSIMI TMDb6.2 6 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...