Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) HD

Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) HD

Hogwarts is back in session.Nov. 13, 2002 (UK, USA, Germany)161 Min.PG
Your rating: 0
10 19 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Richard Harris isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Tom Felton isDraco Malfoy
Draco Malfoy
Kenneth Branagh isGilderoy Lockhart
Gilderoy Lockhart
Robbie Coltrane isRubeus Hagrid
Rubeus Hagrid
Maggie Smith isMinerva McGonagall
Minerva McGonagall
David Bradley isArgus Filch
Argus Filch

PËRSHKRIMI

Pasi që Harri injoron paralajmërimet që të kthehet në Hoguarts, ai do të përballet me një seri sulmesh misterioze dhe me një zë të çuditshëm që do ta ndjek atë kudo që të shkoj.

TITULLI ORIGJINALHarry Potter and the Chamber of Secrets
VLERSIMI IMDb7.4 417,439 votes
VLERSIMI TMDb7.3 4384 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...