Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Hercules Reborn (2014) HD

Hercules Reborn (2014) HD

Jul. 08, 2014 (USA)90 Min.NOT RATED
Your rating: 0
8.4 14 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Nick Lyon
Director

Aktoret

Pershkrimi

Kur nusja e një të riu është rrëmbyer nga mbreti, ai kthehet për të kërkuar ndihmë nga Hercules. Po ky hero nuk xhindet në atë fshatë, mbasi kishte vrarë familjen e ti nga dekazhimi dhe helmim i mbretit, ai merr rruge e gabuar duke u varur nga ndikim i alkoolit.
Titulli origjinalHercules Reborn
Vleresimi IMDb4.3 5,203 votes
Vleresimi TMDb4.4 41 votes