Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
High Moon (2018) HD

High Moon (2018) HD

May. 14, 2019 92 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Josh Ridgway
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Legjendat bëhen të vërteta, kur një stuhi e fortë elektrike, kthen në jetë një grup të rrezikshëm njerëzish ujqër, që fillojnë të terrorizojnë qytetin e Temple Uellsit. Sherifi dhe banorët bashkëpunojnë me një luftëtarë të vjetër që të mposhtin përbindëshat që po sulmojnë qytetin.

TITULLI ORIGJINALHigh Moon
VLERSIMI IMDb4.4 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...