Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Hitman: Agent 47 (2015) HD

Hitman: Agent 47 (2015) HD

Your Number is Up.Aug. 20, 2015 (USA, UK, Germany)96 Min.R
Your rating: 10
9.6 11 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Nje vrases bashkohet me nje grua per ta ndihmuar ate te gjeje babain e saj dhe te zbulojë misteret e prejardhjes se saj…

Titulli origjinalHitman: Agent 47
Vleresimi IMDb5.7 70,274 votes
Vleresimi TMDb5.5 973 votes