Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

Aug. 01, 2019
Your rating: 10
8.8 42 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

David Leitch
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Luke Hobbs dhe Dekard Shou thirren për të formuar një skuadër për t’u përballur me Brikstonin, një kriminel me fuqi jashtë normales..

TITULLI ORIGJINALHobbs & Shaw
VLERSIMI IMDb6.7 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...