Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Hold the Dark (2018) HD

Hold the Dark (2018) HD

Sep. 28, 2018 125 Min.
Your rating: 9
9.7 7 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në dimrin e zymtë të Alaskës, një gjuetar natyralizohet për ujqëritë që fajësohen për vrasjen e një djali vendas, por shpejt e gjen veten të përfshihet në një mister të frikshëm.

Titulli origjinalHold the Dark
Vlerësimi IMDb6.0 votes
Vlerësimi TMDb5.9 22 votes