Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) HD

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) HD

Jun. 30, 2018 97 Min.
Your rating: 10
8.7 21 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Adam Sandler isCount Dracula (voice)
Count Dracula (voice)
Andy Samberg isJonathan "
Jonathan "
Selena Gomez isMavis (voice)
Mavis (voice)
Kevin James isFrankenstein (voice)
Frankenstein (voice)
Steve Buscemi isWayne (voice)
Wayne (voice)
Keegan-Michael Key isMurray (voice)
Murray (voice)
Molly Shannon isWanda (voice)
Wanda (voice)
Fran Drescher isEunice (voice)
Eunice (voice)
Kathryn Hahn isEricka Van Helsing (voice)
Ericka Van Helsing (voice)

PËRSHKRIMI

Konti Drakula dhe kompania e tij marrin pjese ne nje lundrim ne det per perbindeshat qe e dashurojne detin. Por ata nuk e dine qe barka e tyre komandohet nga familja Van Helsing qe perbuz perbindeshat. Si do ta shpetoje familjen konti?

TITULLI ORIGJINALHotel Transylvania 3: Summer Vacation
VLERSIMI TMDb6.9 591 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...