Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Hustle & Flow (2005) HD

Hustle & Flow (2005) HD

The music will inspire them. The dream will unite them. This summer get crunk.Jul. 22, 2005 116 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Me ndihmën e miqve të tij, një tutor nga Memfis përpiqet të bëhet një repist suksesshëm. Dhe kur dëgjon se superylli i hip-hop Skini Blek do të vijë në qytet, ai përpiqet që të tëheqë vemendjen e tij…

Titulli origjinalHustle & Flow
Vleresimi IMDb7.4 votes
Vleresimi TMDb7 136 votes