Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
I.D. (1995) HD

I.D. (1995) HD

When you go undercover, remember one thing: who you are.May. 05, 1995 107 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Katër policë infiltrohen në një bandë të huliganëve të futbollit me shpresën për të zbuluar liderët e tyre. Por për një nga katër policët, kufiri mes huliganizmit dhe punës bëhet i paqartë…..

TITULLI ORIGJINALI.D.
VLERSIMI IMDb7.4 votes
VLERSIMI TMDb6.8 33 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...