Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Ice Blue (2019) HD

Ice Blue (2019) HD

Sep. 26, 2017 105 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Kur nëna e Arielës kthehet në fermë në mënyrë misterioze, ajo krijon një krisje në marrëdhënien në dukje të përsosur mes Arielës dhe babait të saj dhe zbulohet një e kaluar e trishtueshme dhe e errët…

TITULLI ORIGJINALIce Blue
VLERSIMI IMDb5.5 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...