Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Iceman (2017) HD

Iceman (2017) HD

They found a man, but not his story.Nov. 30, 2017 96 Min.
Your rating: 9
9.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Në Alpet e Ötzit, para më shume se 5300 vitesh, një klan i periudhës së Neolitit vendoset pranë një përroi. Kelabi si lider i grupit, ka përgjegjësinë të ruajë të shenjtën Tineka. Por kur Kelabi shkon për gjueti, vendi sulmohet. Pjesëtarët e tribusë vriten brutalisht së bashku me gruan dhe djalin e Kelabit. Vetëm një i sapo lindur ka mbijetuar dhe Tineka është zhdukur. I verbuar nga dhimbja dhe urrejtja Kelabi kërkon vetëm hakmarrje…

Titulli origjinalDer Mann aus dem Eis
Vleresimi IMDb6.3 votes
Vleresimi TMDb6.8 13 votes