Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
If Beale Street Could Talk (2018) HD

If Beale Street Could Talk (2018) HD

Trust Love All The WayNov. 30, 2018 120 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

KiKi Layne isTish Rivers
Tish Rivers
Regina King isSharon Rivers
Sharon Rivers
Teyonah Parris isErnestine Rivers
Ernestine Rivers
Colman Domingo isJoseph Rivers
Joseph Rivers
Ethan Barrett isYoung Fonny
Young Fonny
Milanni Mines isYoung Tish
Young Tish
Ebony Obsidian isAdrienne Hunt
Adrienne Hunt
Dominique Thorne isSheila Hunt
Sheila Hunt
Michael Beach isFrank Hunt
Frank Hunt

Pershkrimi

Pasi I fejuari i saj është burgosur në mënyrë të rreme, një grua shtatzënë afrikano-amerikane fillon të pastrojë emrin e tij dhe të provojë pafajësinë e tij.

Titulli origjinalIf Beale Street Could Talk
Vleresimi TMDb7.2 233 votes