Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
I’ll Be Next Door for Christmas (2018) HD

I’ll Be Next Door for Christmas (2018) HD

This Christmas is about to get as ugly as the sweaters.Dec. 04, 2018 100 Min.
Your rating: 0
4 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Një komedi për një familje të çmendur pas krishtlindjeve, me përjashtim të vajzës 16 vjeçare. Kur i dashuri i saj vjen ta vizitojë, ajo vendos ta ruajë nga fiksimi i familjes së saj mbi krishtlindjet, ndaj punëson dy aktorë për t’u shtirur si prindërit e saj dhe organizon një darkë të rreme krishtlindje në shtëpinë e fqinjit të saj. Çfarë mund të shkojë keq?..

TITULLI ORIGJINALI'll Be Next Door for Christmas
VLERSIMI IMDb6.4 votes
VLERSIMI TMDb6 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...