Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Ill See You in My Dreams (2015) HD

Ill See You in My Dreams (2015) HD

May. 15, 2015 (USA)92 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Brett Haley
Director

AKTORËT

Blythe Danner isCarol Petersen
Carol Petersen
June Squibb isGeorgina
Georgina
Aarti Mann isDr. DaSilva
Dr. DaSilva
Mark Adair-Rios isExterminator
Exterminator
Ashley Spillers isVitamin Store Clerk
Vitamin Store Clerk

PËRSHKRIMI

Një vejushë dhe njëkohësisht ish këngëtare zbulon se jeta mund të fillojë përsëri në çdo moshë.

TITULLI ORIGJINALI'll See You in My Dreams
VLERSIMI IMDb6.7 4,865 votes
VLERSIMI TMDb6.3 46 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...