Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
In the Shadow of the Moon (2019) HD

In the Shadow of the Moon (2019) HD

Sep. 27, 2019 115 Min.
Your rating: 0
8.7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Në vitin 1988, oficeri i policisë në Filadelfia Thomas “Luke”  , i uritur të bëhet detektiv, fillon të gjurmojë një vrasës serik, krimet e të cilit kundërshtojnë shpjegimin shkencor. Kur vrasësi rishfaqet në mënyrë misterioze nëntë vjet më vonë, obsesioni i Luke për të gjetur të vërtetën kërcënon të shkatërrojë karrierën e tij, familjen e tij dhe ndoshta mendjen e tij të shëndoshë.

TITULLI ORIGJINALIn the Shadow of the Moon
VLERSIMI IMDb6.2 votes
VLERSIMI TMDb6.2 128 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...