Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
In the Tall Grass (2019) HD

In the Tall Grass (2019) HD

Disa vende kanë mendjen e tyre...Sep. 19, 2019 101 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Patrick Wilson isRoss Humboldt
Ross Humboldt
Harrison Gilbertson isTravis McKean
Travis McKean
Laysla De Oliveira isBecky DeMuth
Becky DeMuth
Avery Whitted isCal DeMuth
Cal DeMuth
Will Buie Jr. isTobin Humbolt
Tobin Humbolt
Rachel Wilson isNatalie Humboldt
Natalie Humboldt
Tiffany Helm isGas Station Attendant
Gas Station Attendant

PËRSHKRIMI

Pasi dëgjuan thirrjen e një djali të ri për ndihmë, një motër dhe vëlla futen në një fushë të gjerë me bar të gjatë në Kansas, por së shpejti zbulojnë se mund të mos ketë rrugëdalje… dhe se diçka e keqe i mashtron brenda…

TITULLI ORIGJINALIn the Tall Grass
VLERSIMI IMDb5.6 votes
VLERSIMI TMDb5.6 195 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...