Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Inherit the Viper – HD

Inherit the Viper – HD

Jan. 10, 2020 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Chad Rosen
Director

Aktoret

Josh Hartnett isKip Conley
Kip Conley
Margarita Levieva isJosie Conley
Josie Conley
Owen Teague isBoots Conley
Boots Conley
Bruce Dern isClay Carter
Clay Carter
Brad William Henke isTedd Wallace
Tedd Wallace
Dash Mihok isKyle Knox
Kyle Knox

Permbledhje

Për Kipin dhe motrën e tij, Xhozin, shitja e drogës nuk është thjesht biznesi i familjes, por mënyra e vetme e tyre për të mbijetuar. Kur një marrëveshje shkon tmerrësisht keq, Kipi vendos ta lërë këtë punë. Por përpjekja e tij për t’u arratisur nga trashëgimia e familjes shpejt nis një zinxhir dhimbjesh duke i vënë të gjithë në rrezik…

Titulli origjinalInherit the Viper
Vlerësimi IMDb5.2 votes
Vlerësimi TMDb4 1 votes