Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Inhumanity (2018) HD

Inhumanity (2018) HD

May. 20, 2017 95 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Diana Rose isDr. Campbell
Dr. Campbell
Leviticus Wolfe isSix Pack Sam
Six Pack Sam

Pershkrimi

Duke i shpetuar vdekjes nga nje vrases serial famekeq, Gjesa Dikson zgjohet nga koma per te mësuar se babai i saj ka kryer vetëvrasje.Dyshuese, ajo heton vetëvrasjen e dyshimtë dhe zbulon një konspiracion të errët të korporatave që përfshin policinë dhe vrasësin psikik që pothuajse i mori jeten..

Titulli origjinalInhumanity
Vleresimi IMDb5.1 votes