Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Into the Ashes (2019) HD

Into the Ashes (2019) HD

Jul. 19, 2019
Your rating: 3
2.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Aaron Harvey
Director

AKTORËT

Luke Grimes isNick Brenner
Nick Brenner
Robert Taylor isFrank Parson
Frank Parson
Marguerite Moreau isTara Brenner
Tara Brenner
Brady Smith isBrad Engels
Brad Engels

PËRSHKRIMI

Me një punë të ndershme dhe bashkëshorte të dashur, Nik Brener besonte se kishte shpëtuar nga e shkuara e tij kriminale. Por grupi i tij i vjetër nuk e kishte harruar atë dhe paratë që kishte vjedhur kështu që i marrin njeriun e tij më të dashur, bashkëshorten. Nik nuk ka asgjë për të humbur dhe shkon drejt rrugës së hakmarrjes…

TITULLI ORIGJINALInto the Ashes
VLERSIMI IMDb4.5 votes
VLERSIMI TMDb4.3 10 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...